23.6.2018 – 130. výročí SDH Nová Ves pod Pleší

Poslední naše akce před prázdninami byly oslavy SDH v Nové Vsi pod Pleší.  Vyrazilo jedno starší družstvo a dvě družstva mladších, mladší béčko doplnili Lukášek a Anabelka z Velké Hraštice. Počasí nám vůbec nepřálo, byla zima a občas i spadlo pár kapek. Nakonec jsme to přežili. I přes všechny naše přešlapy, a že jich nebylo málo,(upadl koš, mašina se musela startovat opakovaně, rozdělovač nebyl zapojen, béčko se nám nedařilo) jsme si nakonec domů vezli medaile za dvě první a jedno druhé místo. Dneska jsme měli spíš štěstí, než že by se nám vše podařilo 🙂 ale to přece nevadí 🙂

Mladší A:

koš – Patrik

B – Lucka a Verunka

rozdělovač – Kačka a Fanda

levý proud – Lenka

pravý proud – Anetka

2. místo

Mladší B:

koš – Anetka

B – Vojta a Anabelka

rozdělovač – Kačka a Lukášek

levý proud – Adámek

pravý proud – Verča

1. místo

Starší:

koš – Klára

savice – Míša

mašina – Hanďa

B – Filip

Rozdělovač – Janďa/Honza

levý proud – Zuzka

pravý proud – Honza/Janďa

1.místo

FOTO A VIDEO