26. 8. 2018 – 6. Hraštické derby

Předposlední prázdninový víkend jsme vyrazili do Velké Hraštice na tradiční HRAŠTICKÉ DERBY. Letos bylo ještě dost dětí na prázdninách a sešlo se nás pouze 16, přesto jsme vytvořily jedno starší a dvě mladší družstva. Letošní ročník jsme si trochu zpestřili, první pokus běhalo každé družstvo tak, jak umí. Na druhý pokus si kromě strojníka všichni členové vylosovali, co kdo bude dělat. Ze začátku se tohoto úkolu většina z nás bála, nakonec se ale ukázalo, že šlo o bezva nápad a všichni se dobře bavili. Určitě bychom tento nápad měli zachovat i pro další ročníky. Přesto, že jsme se celé léto neviděli a vůbec jsme netrénovali, nedařilo se nám vůbec špatně. Umíme to sice i líp J, ale dnešní výkony nám na výhru derby stačily a to je přeci důležité. Starší družstvo si tak vzalo zpět vítězství, o které loni přišlo. Uvidíme, jak to dopadne příští rok. Už se všichni těšíme. Po dětech se ještě utkala družstva dospělých, která si také své posty losovala a byla to snad ještě větší sranda, než u dětí. A to nejlepší je, že naši dospěláci konečně po dlouhých třech letech nezdaru, porazili Velkou Hraštici. Naše SDH si tak letos zajistilo kompletní vítězství, no uvidíme, jak se k tomu příští rok naši sousedi postaví 🙂 bude to boj 🙂 celou soutěž jsme si bezvadně užili a už se těšíme na další ročník.

 

Mladší A:

Koš – Anetka

B a C – Vašík a Lucka

Rozdělovač – Kačka a Fanda

Levý proud – Lenka

Pravý proud – Patrik

1.místo

Mladší B:

Koš – Patrik

B a C – Verunka a Fanda

Rozdělovač – Dan a Vašík

Levý proud – Kačka

Pravý proud – Lucka

2.místo

Starší:

Koš – Klára

Savice – Honza

Mašina – Hanďa

B – Filip

Rozdělovač – Janďa

Levý proud – Kačka M.

Pravý proud – Zuzka F.

1.místo

Ženy:

Koš – Hanďa Soběslavská

Savice – Denisa Svobodová

Mašina – Jarka Součková

B – Helča Wiedermannová

Rozdělovač – Renča Soběslavská

Levý proud – Kačka Mikysková

Pravý proud – Lucka Mašková

1.místo

Muži:

Koš – Radek Soběslavský

Savice – Štěpán Souček

Mašina – Luboš Souček

B – Filip Staněk

Rozdělovač – Radim Souček

Levý proud – Dan Souček

Pravý proud – Roman Wiedermann

1.místo

 

FOTO A VIDEO