1.9.2018 – Memoriál V. Petrika – Nová Ves pod Pleší

Poslední prázdninovou sobotu jsme vyrazili do Nové Vsi pod Pleší na soutěž v požárním útoku, Memoriál V. Petrika. Bohužel nám vůbec nepřálo počasí, byla obrovská zima a navíc nám i pršelo. Začátek soutěže se odkládal a nakonec bylo rozhodnuto, že se soutěžit bude, ale bude pouze jeden pokus. Nedorazila nám Anetka a tak jsme si museli na koš vypůjčit Lukáška z Velké Hraštice. Sice jsme si z této soutěže odvezly samé brambory, ale hlavně že jsme neumrzli. Doufáme, že příště už bude počasí lepší.

 

Mladší:

Koš – Lukášek Šandorka

B a C – Lucka Wiedermannová a Vašík Urban

Rozdělovač – Kačka Wiedermannová a Fanda Havlíček

Levý proud – Lenka Kameníková

Pravý proud – Adámek Soukup

  1. místo

 

Starší:

Koš – Klára Wiedermannová

Savice – Míša Špírková

Mašina – Hanďa Soběslavská

B – Filip Kameník

Rozdělovač – Janďa Soběslavská

Levý proud – Honza Havlíček

Pravý proud – Zuzka Fialová

  1. místo

 

FOTO A VIDEO