9. 9. + 10. 9. 2013 – V září světlušky září

9. září a 10. září se konala charitativní prodejní sbírka pro Světlušku. Je to nadace českého rozhlasu, jejíž patronkou je zpěvačka Aneta Langerová. Výtěžek ze sbírky poputuje na konto nevidomých lidí, kterým světluška pomáhá. Opět jsme šli s prodejem pomáhat i my. V pondělí se ve světlušky proměnily Denisa, Míša a Kačka R., jako podpora a dozor vyrazily Katka, Zuzka a Kuba. Prodávalo se u nás v Hraštici před obchodem a před pekárnou. Druhý den, v úterý, vyrazila světluščí trojka holek Wiedermannových prodávat do Nového Knína, opět v doprovodu Zuzky, Katky a Kuby, nakonec nám na pomoc přijela ještě Simča. Nejvíce aktivní světluškou, které neunikl vůbec nikdo, byla k překvapení nás všech Lucinka, které patří veliká pochvala. Nakonec se nám za prodané náramky, placky a tykadla podařilo do lucerniček pro světlušku vybrat NÁDHERNÝCH 11.367,- Kč. Za to bylo třeba všechny prodávající světlušky odměnit, takže jsme vyrazili na čaj a dortík do cukrárny 🙂 Doufáme, že tato naše pomoc pomůže a určitě budeme pomáhat i nadále.

PÁR FOTEK